NO TIME community

Місце, де не діє час


notimecommunity
Музика часу: The Ukrainians - Ворони

The Ukrainians – "Якщо так звані друзі тобі кажуть, що робити..."

Після довгого періоду мовчання, повертаюсь до активного (сподіваюсь) блогожиття. Сьогодні хотілося б розказати про українську музику за кордоном, тим більше, що достойних представників у цій сфері маємо більш ніж достатньо. Перші, хто спадає на думку, це звичайно The Ukrainians, британська команда, яка початково складалась з українців-діаспорян.

 Цей фолк-роковий гурт був створений у місті Лідс в 1990 році, грає українську музику із сильним впливом західного пост-панку. 

 До складу групи входять: Пітер Соловка (Peter Solowka) — гітара,Лен Ліґґінс (Len Liggins) — скрипка i вокал,Майкл Вест (Michael L.B. West) — гітара,Пол Везерхед (Paul Weatherhead) — мандоліна,Степан Тимрук (Stepan Tymruk) — акордеон,Аллан Мартін (Allan Martin) — бас-гітара,Вуді (Woody) — ударні інструменти.

Лен Ліггінс, хоч і британець, але співає всі пісні на українській мові, з дуже прикольним акцентом:). Вперше довелося їх почути, ще в середині 90-х, тоді записи "Українців" тиражувалися ще на касетах і були раритетом. Наскільки мені відомо, The Ukrainians востаннє приїжджали в Україну ще в 1994 році, після чого й був виданий альбом "Культура", досить заполітизований, до речі. Мабуть, наша культура справила на них таке враження, що більше приїжджати не захотіли:). Зате з задоволенням виступають по всьому світу, а найчастіше - в Польщі, перед тою ж українською діаспорою. 

На мою думку, найвдаліші альбоми "Українців"- "Ворони" і той самий ЕР "Pisni Iz The Smiths" - якого я на жаль вже довгий час не можу знайти. В 2002 The Ukrainians видали сінгл "Anarchy in the UK", який включив українські версії кількох пісень Sex Pistols. Врешті, музика в них цікава не лише фолк-панковим драйвом та якістю, а якоюсь наївністю такою діяспорянською...Я давно помітив, тужать вони всі тужать за ненькою, а от пожити тут хоча б півроку у них нервів не вистачає:)
 
 
Перший аккордеоніст команди Степан Пасічник, з яким було записано три альбоми, заснував гурт "The Ukes". "The Ukes" або "The Ukіes" – це скорочена назва українців у англомовній діаспорі. На цей час гурт записав два CD - Rokovyny (Роковини) та "Orange Revolution".Склад групи: Степан Пасічник – акордеон, іспанська гітара і вокал, Андрій Стебівка або Павло Ониськів – барабани, Омелян Дем'янчук або Андрій Маслярій – бас гітара, акордеон або мандоліна. Сайт: http://www.the-ukrainian.co.uk/
 
 
Дискографія The Ukrainians (виділено повноцінні альбоми)
 
Live in Czeremcha
2007
Istoriya - The Best Of...
2004
2002
Drink to my Horse! -- The Ukrainians Live
2001
Nothing Compares 2 U
1998 
Radioactivity
1996
1994
Live in Germany
1993
1993
Pisni Iz The Smiths
1992
1991 
 
Офіційний сайт http://www.the-ukrainians.com/ , а також http://www.myspace.com/theukrainians

Ворони

Політика

Через річку, через гайРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 8

Thank you for sharing this article! I really like it! Because of their relatively low level of writing. After seeing your article, I tried to write some of this stuff, I published here, such as Coach Outlet, Coach Outlet Canada and Coach Bags Outlet. Those are just a large blog, here there are some small blog site, also released a number of articles. From http://www.usa-coach-bags.com/.

 ОБОЗ.ua